siebar
یادگار امام بمناسبت روز جهانی قدس پیامی را صادر کردند+ متن پیام

به گزارش روابط عمومی اتحادیه دکتر "زهرا مصطفوی" یادگار حضرت امام خمینی(ره) دبیر کل اتحادیه بین المللی سازمان های غیردولتی حامی حقوق مردم فلسطین، رئیس و دبیر کل جمعیت دفاع از ملت فلسطین بمناسبت روز جهانی قدس پیامی را صادر کردند.

 

متن پیام به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

جوامع اسلامی امسال در حالی به استقبال ماه مبارک رمضان و مراسم روز جهانی قدس می روند که ملت ها در همه کشورها گرفتار بحران کرونا هستند. بیماری خطرناکی که بسیاری از رفتارهای سیاسی، اجتماعی جوامع را متأثر کرده است.

 

بی تردید اقدامات حمایتی از مسئله فلسطین در دنیا نیز از تبعات این بحران دور نمانده است.

 

یکی از این اقدامات برپایی مراسم روز جهانی قدس است که راهبردی ماندگار از سوی امام خمینی(ره) برای احیای حمایت از آرمان آزاد سازی فلسطین و قدس و مخالفت با پدیده اشغالگری به شمار می رود و بویژه امسال در تقارن با سالروز یوم النکبه (سالروز اشغال سرزمین فلسطین) از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

 

از سوی دیگر بدون شک رژیم خشونت طلب، جنگ آفرین و اشغالگر صهیونیستی با حمایت قدرت استعماری آمریکا به این بحران فراگیر جهانی به مثابه یک فرصت برای یکسره سازی طرح های شغالگرانه خود در عرصه فلسطین و بر ضد جامعه تحت اشغال فلسطین، نگاه می کند و چه بسا احساس می کنند با شهادت فرمانده عالی محور مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی، ملت فلسطین تنها مانده اند.

 

براین اساس و در این شرایط حساس همه آزادگان جهان خاصه جوامع مسلمان نباید تحولات حوزه فلسطین را نادیده بگیرند و با حضور پررنگ به ویژه در فضای مجازی ، از مسئله فلسطین حمایت کنند و به افشای جنایات رژیم صهیونیستی اقدام نمایند.

 

فرصت ماه مبارک رمضان که به درستی توسط امام خمینی(ره) برای حمایت از فلسطین تدارک دیده شد، فرصتی کم نظیر در این شرایط است تا با اتحاد همه جوامع به روشنگری و رسوا سازی جنایات اسراییل پرداخته شود و اجازه ندهیم تا صهیونیستها با سوء استفاده از فضای ناشی از بحران کرونا به پیشبرد طرح اشغالگرانه خود در فلسطین بپردازند.

 

این وظیفه همه آزادیخواهان جهان است و ما هریک به نوبه خود باید در این مسیر فعال باشیم.

 

ان شاالله...