siebar
فعالیت های فرهنگی اتحادیه بین المللی سازمان های مردم نهاد حامی فلسطین در اربعین حسینی

به گزارش روابط عمومی اتحادیه بین المللی سازمان های مردم نهاد حامی فلسطین مراسم اربعین حسینی امسال  برخلاف تمامی  تلاشهای رسانه ای صهیونیستی و سعودی باشکوه تر از سالهای گذشته برگزار شد و در آن از تمامی ادیان ، قومیت ها و نژادها شرکت کردند.

 

آنچه به اهمیت این کنگره عظیم در کنار سایر ویژگی های بی نظیر آن می افزاید فعالیت های فرهنگی و آگاهی بخش نهادهای غیر مردمی بویژه نهادهای حامی فلسطین است که از این ظرفیت بزرگ اربعین برای مقابله با تفکر نژادپرستی اسرائیل بهره می گیرند.

 

اتحادیه بین المللی سازمان های مردم نهاد حامی فلسطین نیز که گستره فعالیت های آن در سطح بین الملل تعریف شده است در اربعین حسینی حضور یافت. توزیع بروشورها و اقلام فرهنگی درمیان زائران حسینی برای آگاهی از معارف فلسطین و ضرورت دشمن شناسی رژیم صهیونیستی از فعالیت های این اتحادیه در اربعین حسینی بود.

 

از سویی دیگر سید عبدالله حسینی نماینده اتحادیه در آفریقای جنوبی نیز در موکب های زائران خارجی  واتباع کشورهایی چون نیجریه حضور یافت و درباره  موضوع فلسطین به سخنرانی پرداخت. یکی از سخنرانی های وی در حضور اتباع نیجریه و نماینده شیخ زکزاکی رهبر شیعیان این کشور انجام شد.