siebar
دیدار نمایندگان «جبهه مردمی» و «جهاد اسلامی فلسطین» با دکتر زهرا مصطفوی

دکتر مصطفوی : پشت پرده توطئه معامله قرن باید برای همه مردم فلسطین آشکار شود / داود شهاب : حمایت امام خمینی از فلسطین میراثی ماندگار برای ملت ایران است/ماهر طاهر : فشارهای سیاسی و تحریم های اقتصادی ایران به دلیل حمایت از آرمان فلسطین است

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه بین المللی سازمان های غیردولتی حامی حقوق مردم فلسطین

همزمان با تحولات منطقه و برگزاری اجلاس ضد فلسطینی بحرین که زمینه ساز پیگیری طرح صهیونیستی - آمریکایی معامله قرن در منطقه است، هیات هایی از جبهه مردمی برای آزادی فلسطین و جنبش جهاد اسلامی فلسطین صبح امروز با دکتر زهرا مصطفوی دبیرکل و رئیس جمعیت دفاع از ملت فلسطین و دخت گرامی امام خمینی (ره) دیدار و گفتگوکردند.

در این نشست دکتر مصطفوی ضمن خوشامدگویی به هیات فلسطینی و با اشاره به توطئه های آمریکا برای اجرایی کردن معامله قرن گفت که اسرائیل هیچگاه حاضر نیست به گروههای فلسطینی امتیازی بدهد و از اینرو در معامله قرن هیچ امتیازی به طرف فلسطینی داده نمی شود.

وی ادامه داد : معامله قرن محکوم به شکست است اما باید تمامی مردم و افکار عمومی فلسطین با زوایای این قرارداد آشنا شوند و از پشت پرده های آن آگاهی یابند.

 

در ادامه  این نشست داوود شهاب عضو دفترسیاسی جنبش جهاد اسلامی با اشاره به سفر خود به شهر قم و دیدار از خانه امام خمینی در این شهرگفت:ما از خانه امام بازدید کردیم ، سادگی آنجا مارا شگفت زده کرد.و من براین باورم که این خانه کوچک و ساده توانست تمامی معادلات را تغییر دهد.

داوود شهاب ضمن قدردانی دکتر مصطفوی به خاطر میزبانی از اعضای مقاومت گفت: دیدار با دختر گرامی امام از دو زاویه برای ما مهم است نخست اینکه با خانواده امام خمینی دیدار کردیم و این افتخار بزرگی برای ما است. دوم اینکه با موسس جمعیت دفاع از ملت فلسطین دیدار کردیم حمایتی که میراث امام خمینی برای ملت ایران است.

 

داوود شهاب ادامه داد: اطمینان می دهیم که راهپیمایی بازگشت با قدرت هرچه بیشتر از قبل ادامه خواهد داشت.

شهاب در پایان گفت:ما همواره ازخداوند می خواهیم تا انقلاب ایران را برای عهده دار شدن این مسیر یاری رساند وهمانگونه که گفته شد ایران بهای زیادی به خاطر ایستادگی و حمایت از ملت فلسطین و گروه های مقاومت داده است.

 

ماهر طاهر عضو جبهه خلق برای آزادی فلسطین نیز با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی ایران و تاثیر آن بر مسئله فلسطین گفت: انقلاب اسلامی ایران هدیه ای آسمانی برای ملت فلسطین بود، بویژه اینکه این هدیه بعد از خروج مصر از جرگه حمایت از فلسطین به ما داده شد.

 

وی با بیان اینکه حجم توطئه ها علیه ایران و انقلاب اسلامی به دلیل حمایت از مسائل اسلامی از اوایل پیروزی انقلاب آغاز شد،گفت: ما بر این باور هستیم که فشار های سیاسی و تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران به دلیل ایستادن در کنار ملت فلسطین است.امریکا و اسرائیل می دانند ایران مانع اصلی تحقق خواسته آنها است و برنامه آنها برای نابودی مسئله فلسطین را برهم زده است.

 

وی در ادامه ضمن تاکید بر ادامه مقاومت ملت فلسطین گفت: ما ملت مبارزی داریم که بیش ازصد سال است مبارزه و مقاومت می کند هرچند که برخی تصور می کنند اسرائیل قدرتمند و شکست ناپذیر است.

عضو جبهه خلق برای آزادی فلسطین در بخش دیگری از سخنان خود به تاثیر سفر اعضای مقاومت به تهران اشاره و تاکید کرد: ما زمانی که به تهران سفر می کنیم روحیه ما بالا می رود چرا که احساس می کنیم تنها نیستیم.