siebar
دکتر مصطفوی:  مدال‌های شما تودهنی به دشمنان نظام است/ امام (ره) هیچ وقت ورزش را کنار نگذاشتند


به گزارش سایت اتحادیه بین المللی سازمان های غیردولتی حامی حقوق مردم فلسطین، دکتر مصطفوی دبیرکل این اتحادیه و رئیس و دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین  با تیم بانوان جمعیت دفاع از ملت فلسطین که مدال های متعددی را در عرصه کشوری کسب نموده اند، دیدار و گفتگو کرد.


ایشان در این دیدار بیان داشت: خیلی خوشحالم که دختران جوان ما به گونه ای رشد کرده اند که امروزه مدالِ افتخار کسب می کنند. این افتخار هم برای و هم برای شما و هم برای جهان است.


وی افزود: افتخار به این دلیل که برای دشمنان انقلاب و نظام، همواره در تبلیغات منفی علیه ما مدعی می شوند که خانم ها در ایران دارای محدودیت هستند. این مدال های شما یک تودهنی به این دشمنان است. امیدوارم همان گونه که تلاش کردید و به این مدال ها دست پیدا کردید تلاش کنید که در میادین ورزشی ظالمان را هم رسوا کنید. این ورزش را یک وسیله قرار بدهید تا ظالم را به مردم بشناسانید و همین طور مظلومان را . هر چقدر حمایت از مظلومان را بیشتر کنیم انسانیت ما شخصیت ما و درک و شعور ما بیشتر می شود.  در واقع هر چقدر بانوان را بشناسانید حق را بین مردم معرفی کرده اید.


در این دیدار دکتر مصطفوی به ذکر خاطره ای ورزشی از حضرت امام (ره) پرداخت و گفت: امام روزی ۳۰ دقیقه همیشه ورزش می کردند و این ورزش پیاده روی بود. ایشان خیلی مقید بود که روزی نیم ساعت را حتی پیاده روی کند تا جایی که وقتی حبس انفرادی شاه بودند در سلول انفرادی و در آن فضای کم همیشه مبادرت به قدم زدن می کردند و این رویه را تا آخر عمر ادامه دادند.

در پایان این دیدار از مدال آوران تیم بانوان جمعیت دفاع از ملت فلسطین، با ارائه لوح یادبود و جوایزی تقدیر شد.