siebar
دکتر مصطفوی: جوانان ما باید بدانند که هدف اصلی دشمن، ایران است

به گزارش خبرنگار اتحادیه از بیرجند دکتر زهرا مصطفوی دبیر کل اتحادیه بین المللی سازمان های غیردولتی حامی حقوق مردم فلسطین امروز یکشنبه در حاشیه مراسم افتتاح دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در بیرجند در جمع خبرنگاران گفت : جوانان ما باید این موضوع را درک کنند که اگر از فلسطین حمایت می کنیم و مردم آن مقاومت می کنند به نفع خود ماست و ما هم باید در این زمینه تلاش کنیم.


وی گفت: امامان جمعه، استانداران و مردم با همکاری، هم افزایی و تشکیل جلساتی برای تبیین جبهه مقاومت می توانند نقش تاثیرگذاری در این زمینه ایفا کنند.


فرزند امام خمینی (ره) بیان کرد: جوانان ما باید بدانند که هدف اصلی دشمن، ایران است و برای رسیدن به منافع خودش از هیچ تلاشی چشم پوشی نمی کند.


وی افزود: دبیرخانه جمعیت دفاع از مردم فلسطین سال هاست که در تهران تشکیل شده است و با توجه به بررسی هایی که انجام شد تصمیم به تاسیس دفاتر استانی این مجموعه گرفتیم که امروز در خراسان جنوبی به عنوان دوازدهمین استان کشور این دفتر راه اندازی شد.


دبیر کل اتحادیه بین المللی سازمان های غیردولتی حامی حقوق مردم فلسطین شب گذشته (شنبه) با استقبال استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مسئولان وارد بیرجند شد و امروز با حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در استان نیز دیدار و گفت و گو کرد.