siebar
پیام دکتر مصطفوی به مناسبت افتتاح دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در مشهد

 مراسم افتتاح دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین ظهر امروز با قرائت پیام دکتر زهرا مصطفوی دبیرکل اتحادیه بین المللی سازمان های غیردولتی حامی حقوق مردم فلسطین و جمعی از مسئولان کشوری و لشکری در شهر مشهد الرضا برگزار شد.

بر اساس این گزارش ظهر امروز همزمان با سالروز پیروزی شکوهمند مقاومت اسلامی لبنان در جنگ ۳۳ روزه دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان خراسان رضوی به مرکزیت شهر مقدس مشهد افتتاح شد.

 

در این مراسم افتتاح که با قرائت پیام دکتر زهرا مصطفوی یادگار گرامی حضرت امام خمینی (ره) ودبیرکل اتحادیه بین المللی سازمان های غیردولتی حامی حقوق مردم فلسطین توسط دکتر حسین مظفر عضو هیات امنای این جمعیت آغاز شد مسئولان سیاسی، نظامی و فرهنگی استان خراسان رضوی حضور داشتند.

 

متن پیام دکتر زهرا مصطفوی دختر گرانقدر حضرت امام (ره) به شرح زیر است.

 

دبیرکل اتحادیه بین المللی سازمان های غیردولتی حامی حقوق مردم فلسطین در ابتدای این پیام پس از اشاره به این آیه شریفه قرآن کریم «لُعِنَ الَّذِینَ کَفَرُوا مِن بَنِی إِسْرَائِیلَ عَلَىٰ لِسَانِ دَاوُودَ وَعِیسَى ابْنِ مَرْیَمَ ۚ ذَٰلِکَ بِمَا عَصَوا وَّکَانُوا یَعْتَدُونَ» گفت: با درود و سلام به روح بلند حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا  و عرض ادب و احترام  محضر حضار گرامی  خدای مهربان را بسیار شاکر و سپاسگذاریم که در جوار ملکوتی امام  همام در مشهد الرضای آن امام رئوف و مهربان و در خدمت  حضار محترم و مسئولان  و مردم عزیز ولایت مدار این استان و در روز حماسه روز ۲۳ مرداد ماه روز پیروزی حزب الله  بر جنود شیطانی رژیم صهیونیستی و در سالگرد جنگ ۳۳ روزه روز مقاومت  روز نماد استقامت  و پیروزی تعداد قلیلی از مجاهدان فداکار بر مزدوران غاصب رژیم صهیونیستی گرد هم آمده ایم تا در راستای تحقق اهداف بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و رهنمود های مقام معظم رهبری شاهد مراسمی انقلابی و تاسیس دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان خراسان رضوی در شهر مشهد مقدس باشم.

 

دختر حضرت امام (ره) در ادامه این پیام تاکید داشت: از زمان اشغال فلسطین و قیمومیت نحس انگلیس بر فلسطین مظلوم ینی از سال ۱۹۱۸بعد از پایان جنگ جهانی اول تا کنون حدود ۱۰۰ سال است که می گذرد از زمان اعلان دولت یهود در فلسطین یعنی از سال ۱۹۴۸ تاکنون ۶۸ سال است که سرزمین فلسطینیان توسط اشغال گران صهیونیست مصادره و خانه و کاشانه آنان بر سر آنها خراب شده و میلیون ها نفر از مسلمانان فلسطین آواره و بی پناه شده اند.

 

وی افزود: از آن روز سیاه که توسط فلسطینیان یوم النکبة لقب گرفته تا کنون همچنان مردم مظلوم فلسطین در  مظلومیت بوده و صهیونیست ها به سلطه و قتل و غارت خود ادامه می دهند و جالب این است که این جنایات و وحشی گری ها و نسل کشی ها  با حمایت های نظام استکباری به ویژه امریکا و انگلیس  و چراغ سبز سازمان های بین الملل  و به ویژه با سکوت ذلت بار سران مرتجع  کشور های عربی انجام شده است و این تجاوزها و سلطه گری ها باعث شده جمعیت ۵۰۰۰ یهودیان اولیه ساکن فلسطین  که حدود ۲ درصد از جمعیت  فلسطین را تشکیل می دادند  به  حدود ۳ میلیون نفر مهاجر بی هویت افزایش یابد و صهیونیست هایی که مساحت ناچیزی از سرزمین فلسطین را در روز های اغازین غصب کرده بودند  به ۹۰ در صد از سرزمین های فلسطینی تسلط یابند.

 

مصطفوی در ادامه تاکید کرد: متاسفانه علی رغم یکه تازی های صهیونیست های بی هویت و بی وطن و جنایات هولناکی که در این سرزمین مقدس انجام می دهند نه تنها هیچ فریاد اعتراضی از سران مرتجع عرب که ادعای رهبری مسلمانان را دارند بلند نمی شود بلکه بی شرمانه دنبال روابط و مناسبات نزدیک تری با اشغالگران هستند.

 

دبیرکل اتحادیه بین المللی سازمان های غیردولتی حامی حقوق مردم فلسطین در ادامه این پیام بیان داشت: این روزها فصل جدیدی از جنایات رژیم صهیونیستی با کمک رژم های فاسد عربی آغاز شده است، وشیوخ کاخ نشین به ویژه آل سعود به عادی سازی روابط خود با اسرائیل روی آورده اند. این حکام برای عادی سازی روابط خود با اسرائیل از یکدیگر سبقت می گیرند. یکی از مقامات صهیونیست اخیرا از خیانات برخی حکام عرب پرده برداشته است. این مقام صهیونیست می گوید که نخست وزیر این رژیم یک نامه ای از برخی سران مرتجع عرب دریافت کرده است که طی آن عربستان آمادگی خود را برای روابط پنهانی خود با اسرائیل اعلام کرده است. سعودی ها اعلام کردند که از ترس ملت های مسلمان مایلند این رابطه به صورت پنهانی ادامه دهند و از صهیونیست ها خواسته اند که این روابط را افشا نکنند.

 

وی همچنین گفت: البته عقب نشینی عربستان از آرمان دفاع از ملت فلسطین، وتلاش برای برقراری روابط با اسرائیل، نتیجه وضعیت بحرانی حاکم بر عربستان است. همین مواضع خفت بار وذلیلانه بود که باعث شد ترامپ اولین سفر خارجی خود را به عربستان انجام دهد که طی آن امتیازات وکمک های مالی هنگفتی از بودجه ملت عربستان دریافت کرد.

 

یادگار حضرت امام (ره) در ادامه این پیام تاکید کرد: ترامپ سپس ریاض را به مقصد تل آویو ترک کرد، تا بتواند پیام سعودی ها را به صهیونیست ها برساند، وهمچنین ناظر بر عادی سازی روابط میان دو طرف باشد.

 

مصطفوی افزود: آمریکای ها وصهیونیست ها وبا کمک همپیمانان عربی خود داعش را به وجود آورند، وآن را به جان مسلمانان انداختند. با پیدایش گروه های تکفیری در منطقه، صهیونیست ها فرصت را برای اعمال نفوذ خود در این منطقه مناسب دیدند. هدف مثلث عربستان، امریکا و اسرائیل از به وجود آوردن داعش در منطقه، مقابله با ایران واقتدار این کشور بود. البته ملت ایران در جنگ تحمیلی ۸ ساله درس بزرگی به متجاوزان وحامیان آنها داده است ونشان دادند که حتی با مشارکت حدود ۵۰ کشور علیه ایران وبه کارگیری همه تجهیزات نظامی مرگبار وتحریم های شدید ، نمی توانند اراده ملت ایران را بشکنند واین ملت مهربان را به زانو درآورند. 

 

وی گفت: پرتاب هفت موشک دور برد سپاه پاسداران به محل استقرار تروریست‌های داعش در دیر الزور سوریه  تنها سه ساعت پس از هشدار رهبری عزیز در جمع دانشجویان در ماه مبارک رمضان صورت گرفت. ایشان فرمودند به آنها سیلی خواهیم زد و اصابت موشک های سجیل ایرانی که از فاصله ۷۰۰ کیلومتری بر قلب و مرکز تروریست های وارد شد و حدود ۲۰۰ جنایتکار تروریست را به درک واصل کرد هم نمایشی از اقتدار ایران اسلامی بود و هم پیامی مقتدرانه به رجز خوانی آمریکایی ها که هر دم از گزینه نظامی روی میز سخن می گویند و هم پیام هولناک و هشدار دهنده ای به ارتجاع عرب به ویژه آل سعود بود که فکر نکنند با باج دهی به آمریکایی ها و با عشقبازی پنهانی با صهیونیست ها می توانند با این شجره طیبه انتقلاب اسلامی آسیب برسانند و پیامی به آنها بود که اگر دست از پا خطا کنند منطقه برای آنها جهنمی خواهد شد که بساط سلطنت شان را برخواهد چید و نیز پیامی به اسرائیل بود که به فرمایش رهبر عزیزمان اگر اسرائیل علیه جمهوری اسلامی ایران دست به حماقت بزند تل آویو و حیفا را با خاک یکسان خواهیم کرد.

 

 دبیرکل اتحادیه بین المللی سازمان های غیردولتی حامی حقوق مردم فلسطین در ادامه این پیام تاکید کرد: درود و سلام خدا بر روح خدا و آن یگانه دوران که با افشای اهداف شوم صهیونیست ها و آگاهی بخش به مسلمانان و آزادی خواهان جهان فلسطین را از سطح مناقشات گروهی، دعوای عربی عبری، جنگ قبیله ای و دعوای سرزمینی به یک مسئله بشری و جهانی تبدیل کردند.

 

یادگار حضرت امام (ره) در ادامه این پیام افزود: درود بر آن مجاهد راه خدا که با تزریق روحیه استقامت و پایداری از هر رزمنده فلسطینی یک مجاهد شهادت طلب ساخت تا هر گونه معادلات و مذاکرات سازش و ذلت بار را سرنگون ساخت و سلام خدا بر رهبر فرزانه و خلف صالح آن امام بزرگواری که با انداختن چفیه، این نماد فلسطینیان از همان روزهای آغازین زعامت خود و راهبری جبهه مقاومت و حمایت و پشتیبانی از آنان و زنده نگه داشتن روح استقامت و شهادت طلبی حماسه و آرمان فلسطین را همچنان برافراشته نگه داشته است.

 

وی ادامه داد: امروز با آن میراث به یادگار مانده از امام و این رهنمودهای حیاتبخش رهبر معظم، خوشبختانه هسته های مقاومت در منطقه گسترش یافته است. قطار سلطه و تجاوز و توسعه طلبی های صهیونیست ها از ریل خود خارج گشته و لوکوموتیو سلطه و جنایت صهیونیسست ها به گل نشسته است. امروز بهار چهارفصل صهیونیست ها به خزان برگ ریزان مبدل شده و بهشت موعود آنها به جهنمی سوزان علیه آنها مبدل گشته و ناقوس مرگ اشغالگران به صدا در آمده است.

 

مصطفوی افزود: به برکت انقلاب اسلامی فرایند مذاکرات سازش و خیانت بار حاکمان خودفروخته مرتجع عرب و گروه های منحرف که در هر مذاکره، بخشی از حقوق ملت مظلوم فلسطین را قربانی می کردند و منجر به باج دهی به صهیونیست ها می شد به فرایند مقاومت و پایداری و جهاد و شهادت طلبی مبدل گشته و شیشه عمر صهیونیست ها در حال شکستن و خردشدن است.

 

دبیرکل اتحادیه بین المللی سازمان های غیردولتی حامی حقوق مردم فلسطین در ادامه این پیام بیان داشت: اگرچه روح مبارزه و پایداری ملت ایران علیه صهیونیست های غاصب در سراسر این کشور مقدس موج می زند و زمزمه های ایستادگی و ایثار و شهادت طلبی علیه سلطه گران غاصب در هر کوی و برزن طنین انداز است اما تشکیل و تاسیس چنین دفاتر آن هم در پایتخت فرهنگی ام القرای اسلامی می تواند مرکزی برای تجمیع و هم افزایی مجاهدان و ایثارگران راه خدا و مرهمی بر دردها و زخم های برادران و خواهران مظلوم و مسلمان ما در فلسطین باشد.

 

دختر حضرت امام (ره) در پایان این پیام گفت: بدین جهت لازم می دانم از زحمات جناب آقای حقانی صمیمانه تشکر و سپاسگزاری می نمایم. الا و ان نصرالله قریب و بشر الصابرین والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته، بیست و سوم مردادماه یک هزار و سیصد و نود و شش.